• Żytnia 1A, 40-544 Katowice
 • +48 732 082 870
img

Cechą charakterystyczną osób uzależnionych jest brak umiejętności logicznego ocenienia własnego stanu, a także brak dostrzeżenia momentu, w którym doszło do rozwoju choroby alkoholowej. Bardzo ważną funkcję pełni rodzina i najbliżsi przyjaciele danej osoby. To właśnie one, w trosce o dobro osoby uzależnionej, najczęściej zgłaszają się jako pierwsze po specjalistyczną pomoc, dostrzegając pierwsze symptomy zagrożenia zdrowia. Należy mieć świadomość, że to właśnie kontakt ze specjalistami stanowi fundament skutecznej walki z własnymi słabościami. Zgłaszając się do naszej placówki Pacjent ma gwarancję znajdowania się pod opieką lekarzy z odpowiednim doświadczeniem, wiedzą, jak i podejściem do Pacjenta, który jest dla nas priorytetem. Dzięki temu możemy rzetelnie świadczyć optymalną i zindywidualizowaną pomoc każdej osobie z problemem alkoholowym. Dalsze czekanie na rozwój sytuacji, jak i bagatelizowanie problemu lub jego ukrywanie przed światem zewnętrznym jedynie pogarsza już istniejący problem. Prawda jest taka, że im dłużej trwa choroba alkoholowa, tym jej siła jest znacznie większa, prowadząc do całkowitej degradacji stanu psychofizycznego Pacjenta. Udzielenie mu fachowej opieki będzie znacznie trudniejsze, a od samej osoby uzależnionej w takiej sytuacji wymaga większych poświęceń i rzetelnego zaangażowania.

W naszym gabinecie każda osoba uzależniona od alkoholu odnajdzie wsparcie – za pomocą odtruwania organizmu skutecznie zostaną usunięte wszelkie szkodliwe substancje. Dzięki zespołowi lekarzy i medyków prowadzone przez nas działania są całkowicie bezpieczne, uwzględniając indywidualne potrzeby każdego Pacjenta. Tym samym, jeżeli wymaga tego sytuacja, jesteśmy gotowi zaoferować pomoc w formie domowej.

O nas

Poznaj nas bliżej

Stworzyliśmy nasz gabinet z myślą o niesieniu szczerej pomocy wszystkim tym osobom, które szczerze chcą poprawić swoją sytuację, a także tym, których dobrobyt został nadszarpnięty przez alkohol. Jesteśmy w pełnej gotowości do działań, tym samym jesteśmy w pełni dyspozycyjni. Możemy poszczycić się skutecznością także w formie pomocy z dojazdem do domu Pacjenta. Działamy na terenie Katowic i jego najbliższych okolic. Charakteryzujemy się dyskrecją, rzetelnością, a także wsparciem ze strony lekarzy, terapeutów, pielęgniarek i ratowników medycznych. Aby skutecznie nieść pomoc wszystkim potrzebującym nasi pracownicy cechują się:

 • Empatią,
 • Zrozumieniem,
 • Profesjonalizmem,
 • Doświadczeniem,
 • Odpowiednią wiedzą.
img
74+

Pracowników medycznych

img
2825+

Zadowoleni pacjenci

img
45min.

Czas przyjazdu

img
97%

Pozytwynych opinii

O nas

U nas i dla nas to Ty jesteś najważniejszą osobą

Warto wykonać pierwszy krok, który przybliży do osiągnięcia celu. W przypadku leczenia choroby alkoholowej lub pokonywania kaca jest to kontakt z gabinetem, gdzie lekarze będą mieć od Pacjenta zielone światło na działanie. Twoje zdrowie jest naszym priorytetem, a działając wspólnie, efekty pojawią się już niedługo.

img
O nas

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zadzwoń!

O nas

Dlaczego warto nam zaufać?

Podczas procesu zdrowienia bardzo ważnym aspektem jest zaufanie, jakim Pacjent darzy osoby, które go wspierają lub mają poprowadzić odwyk. Bez zaufania jakiekolwiek działanie antyalkoholowe będzie trudne, a wręcz nieskuteczne.

Podczas szukania idealnego miejsca na odtruwanie dla siebie warto kierować się atutami i cechami charakterystycznymi danego miejsca. To co wyróżnia nasz gabinet na tle innych podobnych to:

 • Wieloletnie doświadczenie w tego typu działaniach – rozumiemy proces rozwoju choroby alkoholowej i wiemy, w jaki sposób odpowiednio reagować na dane zaistniałe sytuacje,
 • Posiadamy sieć gabinetów w całej Polsce, które służą pomocą Pacjentom już kilka lat,
 • Nasi lekarze zawsze w sposób indywidualny podchodzą do każdego przypadku Pacjenta,
 • U nas każda osoba spotka się z ciepłym przyjęciem, brakiem ocen i krytyki, a także swobodną i przyjazną atmosferą – doskonale wiemy, że osoby uzależnione to wartościowi ludzie, którzy po prostu zachorowali i należy im pomóc w momencie, gdy będą na to gotowi,
 • Zawsze prowadzimy rozmowy z Pacjentami, które mają na celu uświadomienie im, jaką krzywdę alkoholem wyrządzają zarówno sobie, jak i swojej rodzinie, podkreślamy przy tym znaczenie nie tylko odtruwania alkoholowego i wszywki Esperal Katowice, ale przede wszystkim zalecamy profesjonalną terapię antyalkoholową – a wszystko to w atmosferze wsparcia, motywacji i w pełnym poszanowaniu godności naszych Rozmówców.